четвер, 15 липня 2021 р.

Надія Царінова у бібліотеках Солом'янки


Літня пора - не привід до зниження творчої активності, а навпаки, саме час зануритися у прекрасне! Тож ми пропонуємо бліц-знайомство із творчістю мешканки Солом'янки Надії Царінової.
Три бібліотеки, 21 день і можливість набратися натхнення та надихнутися красою на подальшу активну осінь!
Виставки художніх робіт відбудуться:
Приходьте! Чекаємо на вас!

Про художницю
Творчість молодої київської художниці Надії Царінової полонить оптимістичним настроєм, чистотою кольорів, казковим феєричним наповненням композицій. Мисткиня народилася у сім’ї художників. Творчо працювати Надія почала дуже рано. Закінчила в чотирнадцять років Київську дитячу художню школу №1. Потім її талант розвивався в Середній державній художній школі імені Тараса Григоровича Шевченка. Неймовірна фантазія завжди несла художницю на крилах натхнення. Акварелі, пастелі, картини олійними фарбами вона творила на єдиному подиху. Краса природи та світу надихає Надію на нові і нові твори мистецтва.
Мисткиня закінчує Інститут Культури. В 2016 році створює Київську художню школу «Профі-Арт», де працює директором та викладачем; започатковує нові програми та методики для дітей та дорослих і творчо працює. З учнями художньої школи «Профі-Арт» вона їздить за кордон, дей учні, і Надія малюють на природі та вивчають шедеври світового мистецтва.
Картини Надії є частиною приватних колекцій Франції, Німеччини, Сполучених Штатів Америки. Ці відрядження надихають її на нову творчість.

Немає коментарів:

Дописати коментар