пʼятниця, 14 листопада 2025 р.

Презентація книги "Лицарі історичного факультету"

23 листопада, о 12:00, у Бібліотеці Сковороди відбудеться презентація книжки, присвяченої студентам та випускникам Історичний факультет УДУ імені Михайла Драгоманова, які загинули, захищаючи Україну.

Книга "Лицарі історичного факультету" – болісне і водночас світле нагадування про долі 16 випускників істфаку, що в найтяжчий для країни час стали на захист її суверенітету й залишилися вірними своєму вибору і присязі.
Це – збірник, що об’єднує спогади, документи та світлини молодих українців, для яких слова "честь", "обов’язок" і "любов до України" мали справжню вагу. Адже історики, як ніхто, знаються на ціні свободи.

На зустрічі виступатимуть:
  • матері героїв: Олександра Сагун (Олександра Арещенко), Жанна Рачінська (Zhanna Kovalchyk), Валентина Грищук
  • доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Ігор Коляда
  • декан факультету історичної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова Тетяна Мелещенко (Tetiana Meleshchenko)
  • студенти історичного факультету
Пам’ять – це наш обов’язок. Саме на таких подіях вона стає живою – через слово, голос, присутність!

Немає коментарів:

Дописати коментар